Laumes logo
Apie musProjektaiPaslaugosKontaktai

LAUMĖS

Trijų architekčių komanda, savo darbo profilį koncentruojanti į ekonomiškos ir funkcionalios, kartu jautrios minimalistinės estetikos architektūrą. Laumių įkvėpimo šaltinis beribė gamta, minimalistinė švara ir etniniai aruodai, kurie per detales meistriškai sugula į jūsų gyvenimo scenarijus.

Kam namai, o kam pasaka!

Agnė

PAJŪRIO LAUMĖ

Kopų smėlio ir saulės, išmyluotas ir įkvėptas vaikas. Pasakiško grožio deivė - su įgimta akimi detalėms. Agnė Laumių komandoje dar žinoma kaip “keliautoja - laiku” - laužanti visus pasaulio rekordus. Apsigimusi CEO, priimanti esminius sprendimus, kol kitos dvi Laumės sklando variacijų galaktikoje. Laumiška jos šypsena pavergia tolimiausių kraštų herojus, o idėjos parsiveštos iš už jūrų marių - įkvepia vietinius. Jos dėmesiu su Laumėmis dalinasi komanda A - vyras Antanas su dukryte Amelija ir sūnumi Arnu.

Inga

DZŪKIJOS MIŠKŲ LAUMĖ

Augusi mažučiame Dzūkijos miestelyje, apsuptame gamtos - įkvėpimo ir kūrybinio stimulo parsineša iš miškų. Inga stengiasi įsiklausyti į kiekvieno istorijas ir poreikius, kad galėtų jautriai ir originaliai perteikti vizijas kūryboje. Inga, Laumių įkvėpimas ir detalių meistrė, sugebanti pajausti erdvę ir prikviesti į ją pasaką. Būdama jauniausia Laume, Inga dar skrajoja medaus mėnesio nuotaikomis, ir su jaunikiu Martynu bando pažaboti vėjo aitvarus.

Nora

CENTRINĖS LIETUVOS LAUMĖ

Ideologinė Laumė. Jos mintys ir prisilietimas stebuklingai paverčia visus namus bene sakralia gerovės ir jaukumo vieta. Kūrybiškumas ir estetika jos kraujyje. Kadais minėtą, kaip “vyrišką” profesiją, Nora pažabojo ir palenkė savo pusėn jau seniai. Visų statybos darbų vadovų laimė ir baimė - statybų aikštelėje ji laisva kaip paukštė. Su vyru Giedriumi augindama Joną ir Eleną, daug dėmesio skiria natūralių ir tvarių sprendimų paieškomis architektūroje.

info@laumes.lt+370 695 57786
LaumėsArchitektūros studija
Europos žemės ūkio fondas kaimo plėtrai